Breaking News
 |  | 

Inne tematy

Mediolan w mojej szafie

img-responsive

Moda to ważny aspekt codziennego życia będący. Dodatki, odzież, obuwie wyznaczają nowy nurt trendów będących podstawowym prądem w świecie ulicznych stylizacji. Trochę inaczej sprawa miewa się na czerwonych dywanach gdzie nie obowiązują takie rzeczy jak bycie trendy, tam trzeba być kimś prawdziwym ale w oryginalny i niepowtarzalny sposób. Zawsze warto pamiętać o tym aby być sobą i czuć się z tym dobrze. Nasz ubiór kreuje i wyraża naszą osobowość. Na co zwracać uwagę w modzie ? Gdzie szukać prawdziwych skarbów? Czy warto dawać swoim ubraniom drugie życie?

Rzeczy z drugiej ręki

Lumpeksy w dzisiejszych czasach nie są rzeczą ośmieszającą czy nie wartą odwiedzenia. Po co wydawać duże kwoty pieniędzy na fatałaszki w sklepach odzieżowych gdzie ceny niektórych kolekcji po prostu zwalają z nóg. Second-handy zawierają mnóstwo skarbów, które kryją niepowtarzalne i nietypowe stylizacje za niewielkie pieniądze. Frędzle, falbany, pstrokate kolory i nietypowe kroje pozwolą nam na odróżnienie się wśród społeczeństwa i wybicie się na tle innych stylizacji.

Stylista i influencer

Eksperymenty z modą to ciekawa zabawa, która choć na chwilę przeniesie cię w zakątki projektowania i stylizacji. Możesz być oryginalnym nie za sprawą markowych i modnych rzeczy, lecz dzięki stworzeniu przez siebie nietypowej kolekcji ubrań i dodatków. Jesteśmy przecież uśmiechniętymi i szczęśliwymi ludźmi to dlaczego by tego nie pokazać innym. Nie wiele trzeba aby naszą starą garderobę zamienić w prawdziwy brylant. Praktycznie każda rzecz przy odrobinie wyobraźni może stać się niezwykłą i niepowtarzalną kreacją. Internet aż szaleje od tego typu ubraniowych przeróbek zyskując tym samym miano postępowania w współpracy z naturą.

Szybki trik

Jeśli w domu posiadasz starą koszulę możesz zająć się nią w ciekawy sposób, nadać jej nowy charakter. Haftowana koszula oraz hafty to totalny modowy strzał w dziesiątkę. Ręcznie zdobione ubrania od lat uznawane są za perełki wśród szaf. Ciekawe kolory i wzory umieszczone na odzieży wybiją nas z tłumu i pokażą naszą duszę artystyczną. Koszule z haftem możemy wykonać sami, ręczną, koronkową robotą lub po prostu wybierając się do pasmanterii po gotowe już naszywki bądź zaczerpnąć pomocy specjalisty w punktach wykonujących takie usługi zdobnicze.

Cena

Ze względu na stały rozwój tej części artystycznej oraz ogólnodostępnych gadżetów ceny takich usług bądź akcesoriów idą w dół, co dla nas oczywiście brzmi świetnie. Nasz portfel się ucieszy a my będziemy szczęśliwi, że mamy coś jedynego i oryginalnego. Zawsze możemy zrobić coś z niczego i cieszyć się wspaniałym efektem takich zmian. Warto wierzyć jedynie w siebie i swoje umiejętności bez zmartwień o finansowe sprawy

Chyba nie istnieje coś takiego jak przesada w modzie. Każdy jest indywidualnością i może decydować o swoim stylu i sposobie bycia. Ważne jest to aby o tym nie zapominać i nie dać się stłamsić . Wyrażaj siebie bo od tego jest moda i to ona towarzyszy nam w codziennym trudzie życia. Już wiesz po co są haftowane koszule i co one wyrażają, bądź pewien, że zawsze jest coś czemu można nadać drugie życie.

 

mediolan-w-mojej-szafie

ABOUT THE AUTHOR